Tento web na poskytovanie služieb používa súbory cookie. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.

Súhlasím

ABY ŽENY ŽENAMI BOLI...

Ženy, víly, princezné, čarodejky, rebelky, matky, slobodné nezávislé nežné a zároveň tak silné bytosti... fascinujete ma. A chcem vás obliekať. Chcem obliekať tú ženu, ktorú skrývate pod povrchom… Tú, ktorá vás volá, aby ste si ju všimli, objali ju a tancovali s ňou, tú radostnú bytosť, ktorá prišla urobiť tento svet krajším a radostnejším. Neviete?! Tú ženu vo vás…

 


MÁNNIA..:)

Móda - vášeň, závislosť..? :) Bola v detstve Vašou obľúbenou hračkou Barbie? Tiež sa Vám vždy v hračkárstve rozžiarili očká pri pohľade na oblečenie pre túto super krásku? Tiež ste sa vytešovali z každého kúsku látky, z ktorej ste si pre ňu mohli doma ušiť sukničku, šaty, či kabátik? Koľké z Vás sa teraz usmievate a našli ste sa v tom? :) Óoch, milovala som to. A viete o tom, že tá Vaša Barbie bola vlastne idea, v ktorej ste sa videli, keď raz vyrastiete?.:) 


NEDÁ MI..., SA NEPREDSTAVIŤ..:)

     Nedá mi začať písať bez toho, aby som sa Vám nepredstavila.:) Písať samozrejme hlavne o mojej vášni - móde, no z môjho uhľa pohľadu, mojimi očami... tak, ako to vidím ja.  Podeliť sa s Vami o pocitoch, názoroch... A viesť s Vami otvorenú konverzáciu.  Áno.. v mene MÁNNIE, no som živá bytosť..:) To proste nejde bez toho, aby sme k sebe nemali bližšie. Len tak som schopná vydať zo seba to najlepšie.  Podajme si ruky, ja som Iveta..:)